WYBORY DO RADY POWIATU SZAMOTULSKIEGO - Okręg nr 3

  • Created by Morthus 5 years, 11 months ago

Indicate your preferences below or view the results without voting.

BARAŃSKA Bożena Maria 61 Pniewy Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej

CHAMCZYK Sławomir Łukasz 37 Pniewy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

CHOJARA Michał Stanisław 59 Pniewy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

DOLEMBA-PARZYBUT Danuta Maria 48 Pniewy Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej

FELIKSIAK Danuta Maria 62 Turowo Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

FLIGER Anna Marta 36 Pniewy Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej

FRĄCKOWIAK Jerzy 64 Chełmno Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

GOMUŁA Iwona Elżbieta 41 Pniewy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

GZYL Danuta Józefa 52 Zajączkowo Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

HANUSZKIEWICZ Arkadiusz Konstanty 55 Pniewy Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

HŁADKI Andrzej 55 Pniewy Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

HOJAN Roman Jan 55 Pniewy Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

HUTNICZAK Henryk 62 Pniewy Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

JANDY Tobiasz Marcin 29 Koszanowo Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

JANISZEWSKI Ryszard Józef 59 Szamotuły Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej

KORPIK-STACHOWIAK Katarzyna 23 Koszanowo Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

KORYCKI Czesław 62 Dęborzyce Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

ŁĘSZCZAK Damian Maciej 45 Pniewy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

ŁOPATA Halina Maria 64 Pniewy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

MAŁECKA-KAPELA Beata Maria 40 Koszanowo Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

MASARCZYK Agnieszka Maria 30 Pniewy Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

NOWAK Izabela Maria 44 Buszewo Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

NOWAK Maria Magdalena 22 Pniewy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

NOWAKOWSKA Justyna Małgorzata 24 Rudka Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

PATAN Anna 39 Przystanki Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

RATAJCZAK Wiesław Michał 45 Pniewy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

RUTNICKI Andrzej Józef 63 Pniewy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

STAŃKO Beata 52 Pniewy Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

SZLACHCIUK Halina Barbara 58 Podpniewki Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

SZURKA Jarosław Rajmund 45 Pniewy Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Naszego Powiatu

WIECZOREK Marek 27 Pniewy Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

WOROPAJ Adam Tomasz 56 Pniewy Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej

WOŹNIAK Ryszard Wojciech 61 Pniewy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

WOŹNIAK Wiesława Aleksandra 60 Pniewy Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Forum Obywatelskie Ziemi Szamotulskiej